Skup Tonerów Nowych

Nasza firma, jako jedna z niewielu, oferuje skup tonerów nowych. Jeśli posiadasz w domu lub w pracy nowy, zbędny toner przynieś go do nas, a my go od Ciebie odkupimy.

listek zielonyNie wyrzucaj nowych tonerów – nie zanieczyszczaj środowiska! Po prostu przynieś go do nas – odkupimy od Ciebie każdą ilość. Czynnie wraz z nami chroń środowisko przed zanieczyszczeniami - bądź zielony! Oddane przez Ciebie nowe tonery nie trafią na śmietnisko – jesteśmy firmą godną zaufania, która na rynku istnieje od roku 2001. Nowe tonery zostaną poddane utylizacji lub recyklingowi – ochrona środowiska jest dla nas najważniejsza.

Posiadasz w domu lub w firmie nowe, ale niepotrzebne tonery – zepsuła Ci się drukarka laserowa, wymieniłeś ją na nowy model lub przestałeś z niej korzystać, a pozostał Ci nowy toner? Dostarcz go nam do jednej z naszych placówek. Nowe tonery i ich zawartość są niebezpieczne dla środowiska – zawierają metale ciężkie, które negatywnie wpływają na ekosystem. Tylko jeden wyrzucony, nowy toner na śmietnik może zanieczyścić na długie lata glebę.

Dostarczenie nam nowych, niepotrzebnych tonerów nie wiąże się z żadnymi ukrytymi kosztami – to my zapłacimy Ci za każdy przyniesiony!

Sprawdź aktualne ceny w naszym zielonym skupie tonerów!